1. třída - medvídci

Učitelka: Bc. Štěpánka Hrubá

Věkové složení třídy: 3 - 6 let

 

Naši třídu MEDVÍDCI najdete v zeleném pavilonu MŠ Sluníčko společně s třídou BROUČCI.

Práce s dětmi je směřována do pohybových her s didaktickými náměty, ve vzdělávací nabídce je i dostatek manuálních činností s možností výběru. Do vzdělávacího programu jsou také zařazovány činnosti spojené s IT technikou (magicbox). U mladších dětí se spíše jedná o experimentování s daným materiálem a objevování nových věcí.

Snažíme se vést celou naši třídu v duchu pohody.

Fotogalerie

Aktuálně:

Výstava vánočních stromků

V třeboňském muzeu se v adventním čase konala soutěžní výstava O nejhezčí vánoční stromeček. Naše školka se soutěže zúčastnila a umístila se na krásném 3.místě.
Děkujeme všem, kteří nás svým hlasováním podpořili.

Setkání s rodiči nově zapsaných dětí

Dne 29. 8. 2018 (středa) od 16.00 h v hlavní budově (patrová žlutá budova) MŠ se uskuteční setkání zaměstnanců školy s rodiči nově zapsaných dětí, kde se dozví podrobné informace k nástupu do MŠ. Tato schůzka proběhne ve stejný den a stejný čas i na odloučeném pracovišti Vodárenská (MŠ Kopeček).

Nástěnka v obchodě Terno

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.

POZOR - Změna cen stravného - POZOR

V souladu s novelou vyhlášky č. 107/2005 o školním stravování dochází od 1. 4. 2018 ke změně cen stravného v MŠ Sluníčko, Třeboň.

Prázdninový provoz na MŠ Jeronýmova

Žádosti o přijetí o prázdninách na MŠ Jeronýmova si vyzvedněte na ředitelství MŠ Jeronýmova a odevzdejte tamtéž.
30. 7. - 24. 8. 2018 - v tomto termínu je MŠ Sluníčko, Třeboň uzavřena.

Informace pro rodiče dětí z MŠ Jeronýmova: Žádosti o přijetí dítěte o hlavních prázdninách přijímáme do 31.5.2018. Vyzvednout si je je možné v kanceláři MŠ nebo na webových stránkách MŠ.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku