1. třída - medvídci

Učitelka: Bc. Štěpánka Hrubá

Věkové složení třídy: 2 - 6 let

 

Naši třídu MEDVÍDCI najdete v zeleném pavilonu MŠ Sluníčko společně s třídou BROUČCI (třída pro děti s nejrůznějším postižením). Tato koexistence je pro obě dvě třídy velmi důležitá a to proto, že se učíme žít v komunitě s dětmi handicapovanými. Naše třída takovým dětem umožňuje integraci do her pohybových a výtvarných a do činností dalších - podle druhu postižení. Snažíme se být tolerantní, avšak ne na úkor dětí zdravých. Zdravé děti se tímto naučí podávat pomocnou ruku a chápat postižené lidi jako přirozenou součást našeho života.

Práce s dětmi je směřována do pohybových her s didaktickými náměty, ve vzdělávací nabídce je i dostatek manuálních činností s možností výběru. U mladších dětí se spíše jedná o experimentování s daným materiálem a objevování nových věcí.

Snažíme se vést celou naši třídu v duchu pohody.

Fotogalerie

Aktuálně:

Rada rodičů

Schůzka Rady rodičů se uskuteční 25. 1. 2018 v 16.00 hodin v kanceláři MŠ.

Poděkování

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.
Chtěli bychom také touto cestou velmi poděkovat prodejně Terno, která prostřednictvím své vedoucí, paní Evy Mikuláštíkové, dodala dětem do mikulášských balíčků ovoce a perníky. Děkujeme a přejeme všem krásné vánoce.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku