2. třída - broučci

Učitelka: Bc. Jarmila Švecová

Věkové složení: 3 - 7 let

 

Speciální rehabilitační třída funguje již od roku 1992. Vznikla z potřeby umožnit handicapovaným dětem z Třeboně a okolí předškolní specifické vzdělávání. Naším hlavním cílem je integrace. Znamená to poskytnou dětem dostatek příležitostí k sociálním kontaktům a učení spolužitím se zdravými kamarády ze třídy MEDVÍDCI. Spolupracujeme s odbornými pracovišti - se speciálně-pedagogickými centry, s psychology, s logopedy. Za našimi dětmi dochází asistentky se cvičeným psem z canisterapeutického centra HAFÍK a provádí s dětmi terapii. Stavebními úpravami v MŠ Sluníčko bylo dosaženo bezbariérové prostředí.

Respektujeme individuální potřeby každého dítěte, jeho vývojová specifika, zájmy, temperament a schopnosti jeho osobnosti.

Aktuálně:

Rada rodičů

Schůzka Rady rodičů se uskuteční 25. 1. 2018 v 16.00 hodin v kanceláři MŠ.

Poděkování

V prosinci 2017 jsme zahájili spolupráci s Jednotou, spotřební družstvo České Budějovice, konkrétně s prodejnou Terno na Nádražní ulici v Třeboni. Přímo v prodejně máme nástěnku, kde budeme průběžně vystavovat díla našich dětí, tak se přijďte určitě podívat.
Chtěli bychom také touto cestou velmi poděkovat prodejně Terno, která prostřednictvím své vedoucí, paní Evy Mikuláštíkové, dodala dětem do mikulášských balíčků ovoce a perníky. Děkujeme a přejeme všem krásné vánoce.

O školce | Fotogalerie | Kontakty | Ke stažení
© Mateřská škola Sluníčko Třeboň 2010
Webdesign inoWeb, tvorba webových stránek na zakázku